RENOVATIO STUDIORUM 2017

Eisena 2016 032017 m. rugsėjo 1-ąją Vilniaus universiteto bendruomenė iškilminga švente RENOVATIO STUDIORUM pradės naujuosius 2017–2018 mokslo metus.

Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Azijos, Artimųjų rytų bakalauro studijų programų ir magistrantūros Šiuolaikinės Azijos studijų programos studentus maloniai kviečiame dalyvauti šventės renginiuose kartu su VU Filosofijos fakulteto studentais.

ŠVENTĖS PROGRAMA

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00–11.45 val. – Pirmoji paskaita „Ar kriminologija yra filosofinis mokslas?“. Paskaitą Universiteto VU Teatro salėje (Universiteto g. 3) skaito Sociologijos katedros profesorius, Kriminologinių studijų centro vadovas Aleksandras Dobryninas. Dekano ir profesūros sveikinimai.

11.45 val. – Šventinė studentų ir dėstytojų nuotrauka Filosofijos fakulteto Bursų kieme.

12.00 val. – VU Filosofijos fakulteto bendruomenės narių: Orientalistikos centro doktoranto Justino Stankaus ir VU Studentų atstovybės Filosofijos fakultete fotografijos parodų atidarymas Filosofijos fakulteto 2 aukšto fojė.

Pirmo kurso susitikimai su kuratoriais ir/ar dėstytojais:

12.20 val.Bakalauro pakopos:
Azijos studijų (Sinologijos, Japonologijos, Pietų Azijos) ir Artimųjų rytų studijų – J. Kovalevskio aud.

13.00 val.Magistrantūros pakopos:
Šiuolaikinės Azijos studijų – J. Kovalevskio aud.

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į Universiteto centrinių rūmų Didįjį kiemą nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30-16.30 val. – Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija Universiteto Didžiajame kieme. Iškilmių nuotaiką kurstys: Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas); Akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė); Perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (vadovas Gediminas Mačiulskis).

16.30 val. – Šv. mišios Vilniaus miesto akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.
18.00 val. – Vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Iki susitikimo renginiuose!

Daugiau informacijos:  http://naujienos.vu.lt/studiju-metu-pradzios-sventes-renovatio-studiorum-programa-2/