MEXT studijų stipendijos Japonijoje 2017 m.

Tokijas 03 atsklandaJaponijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija (Monbukagakusho: MEXT) siūlo Lietuvos piliečiams 4 stipendijų programas studijoms Japonijoje nuo 2016 m. balandžio mėn.

Programų aprašymai:

Undergraduate Students
Research Students
Specialized Training College Students
College of Technology Students

Plačiau: http://stipendijos.lt/lt/mext-studiju-stipendijos-japonijoje-2017-m

Pateikiami dokumentai
Norintys dalyvauti konkurse, Švietimo mainų paramos fondui turi pateikti visus dokumentus, išvardintus atitinkamos stipendijų programos aprašyme prie punkto “APPLICATION POCEDURE”.
Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba.

Dokumentų formos:
Undergraduate students
Paraiškos forma, paraiškos priedas, paraiškos priedas2, speciali sveikatos pažyma
Research students programa
Paraiškos forma, paraiškos priedas, studijų programos ir tyrimo plano forma, rekomendacijos forma, speciali sveikatos pažyma
Specialized Training College Students
Paraiškos forma, specialybių sąrašas, speciali sveikatos pažyma
College of Technology Students
Paraiškos forma, specialybių sąrašas, speciali sveikatos pažyma

Paraiškų teikimas:
Paraiškas prašome pateikti iki 2016 m. gegužės 27 d. (penktadienio) 15:00 val. Švietimo mainų paramos fondo Aukštojo mokslo programų skyriui (Rožių al. 2, LT-03106 Vilnius).
SVARBU: paraiškas į Švietimo mainų paramos fondą galima pristatyti asmeniškai arba siųsti paštu, tačiau visi dokumentai fondą privalo pasiekti iki nustatytos datos 15:00 val.
Reikalavimus atitinkančius kandidatus Japonijos ambasada informuos apie tikslią egzaminų datą, laiką ir vietą.
Praėjusių metų egzaminų užduočių ieškokite interneto tinklalapyje Study in Japan.
Sėkmingai egzaminus išlaikę kandidatai bus pakviesti pokalbiui su Japonijos ambasados ir Švietimo mainų paramos fondo įgaliotais atstovais. Pokalbio data bus asmeniškai pranešta į pokalbį kviečiamiems kandidatams.

Informacija apie konkursą teikiama:

Japonijos ambasadoje (M. K. Čiurlionio g. 82B, 03100 Vilnius):
el. paštu arba telefonu (8 5) 231 0465.
Kontaktinis asmuo – Milda Kraśko.

Švietimo mainų paramos fonde (Rožių al. 2, LT-03106 Vilnius):
el. paštu arba telefonu (8 5) 250 7368.
Kontaktinis asmuo – Dovilė Rudzenskė.

Laukiame Jūsų paraiškų!