Vasara Pietų Korėjoje. Skamba viliojančiai?

20160112 UOS vasaros mokykla 01 redVU studentus kviečiame dalyvauti Seulo universiteto organizuojamoje vasaros mokykloje, kuri vyks 2016 m. birželio 27 d. – liepos 28 d.

Siūlomos studijų kryptys: Tarptautinės studijos, Ekonomika, Verslas, Korėjiečių kalba, Korėjos kultūra.

Seulo universitetas dviem VU studentams garantuoja nemokamą apgyvendinimą, kultūrines veiklas, neims registracijos mokesčio bei dalinai padengs kelionę į Jeju salą.

Studentų išlaidos: kelionė į P. Korėją, išlaidos maistui, dalinai kelionė į Jeju salą, papildomos galimos asmeninės išlaidos.

Daugiau informacijos apie vasaros mokyklą rasite čia: informacija liet. k. pdf, anglų k. pdf
prieiga internete http://global.uos.ac.kr

Norintys dalyvauti, iki 2016 m. kovo 1 d. (imtinai) turite pateikti (arba atsiųsti el. paštu) motyvaciją ir rezultatų išrašą iš fakulteto į Tarptautinių programų ir ryšių skyrių.

Kilus klausimams, kreipkitės į Aistę Simanavičienę
, VU Centriniai rūmai, Tarptautinių