Savanoriauk ir keliauk į Libaną!

Libano vaikai 02 redMėgsti keliauti ir tave domina arabų kultūra? O gal mokaisi arabų kalbos ir norėtum ją pritaikyti praktikoje? Galvojai apie savanorystę, bet nesiryžti žengti pirmojo žingsnio?

Keliauk į Libaną! Pats pasirink kiek laiko tam gali skirti, gyvenk Beirute nemokamai ir pažink Libaną.

Libano gatvėse dešimtys tūkstančių vaikų, kurie ten dirba, elgetauja. Jie neturi galimybės eiti į mokyklą ir džiaugtis savo vaikyste.

Prasidėjus Sirijos krizei, padėtis dar labiau suprastėjo, žmonių skaičius gatvėse dar labiau išaugo, šalis nebesusitvarko su pabėgėlių srautais. „Vilties namai“ (Home of Hope) yra vienintelė nevyriausybinė, pelno nesiekianti krikščioniška organizacija Libane, kuri dirba su rizikos faktorių turinčiais vaikais iki 18 metų. Padėtis tikrai prasta, bet tu jiems gali padėti! Kaip?

• bendrauk su šiais vaikais. Visi jie kalba arabų kalba, o kai kurie moka ir anglų kalbą. Vaikai be galo prieraišūs ir dėkingi už jiems skiriamą dėmesį;
  • parenk jiems šviečiamojo pobūdžio pamokėles arabų kalba įvairiausiomis temomis;
  • organizuok vaikams popamokinę veiklą. Vaikai labai kūrybingi, mėgsta piešti, šokti, dainuoti;
  • mokyk vaikus anglų kalbos;
  • žaisk su jais.

Organizacija ieško savanorių, juos nemokamai apgyvendina, suteikia maitinimą bei už minimalų atlygį išveža į ekskursijas. Tau pačiam tereikia nusipirkti lėktuvo bilietus į / iš Libano. Viza yra nemokama ir ją gauni šalies oro uoste. Savanoriauti gali nors ir savaitę ar net metus laiko, terminą pasirenki pats.

Jei nori daugiau sužinoti apie šią organizaciją, savanorystę, tu gali:

Nelik abejingas, mokykis, mokyk ir tobulėk!