Stipendijos studijoms Indonezijoje

indonezijaIndonezijos Respublikos Švietimo ir kultūros ministerija skelbia Darmasiswa stipendijų konkursą užsienio studentams vienerių 2015/2016 akademinių metų studijoms 54 Indonezijos aukštosiose mokyklose. Studentai gali rinktis Indonezijos bhasa kalbos, tradicinių menų, kulinarijos, kompiterinių technologijų, tradicinės medicinos ir kitas studijas. Kandidatai turi užpildyti sutarties formą ir su kitais lydinčiais dokumentais (rekomendacijomis, išrašu apie studijų rezultatus, kt.) ne vėliau kaip iki 2015 m. vasario 28 d. (dokumentų gavimo ambasadoje terminas) pateikti Indonezijos Respublikos ambasadai Kopenhagoje: Embassy of the Republic of Indonesia, Ørehøj Allé 1, 2900 Hellerup, Copenhagen, Denmark. Kontaktinis asmuo ambasadoje: Mr. Ismail Pulungan, arba +45 3962 4422. Visą informaciją apie Darmasiswa stipendijų programą rasite čia.