Artimųjų Rytų studijų programos studentai svečiavosi Turkijos Respublikos ambasadoje

ARs studentai 20171207 151358 12017 m. gruodžio 7 d. Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Artimųjų Rytų studijų programos studentai, studijuojantys turkų kalbą, svečiavosi Turkijos Respublikos ambasadoje.

Turkijos ambasadorė Lietuvoje Aydan Yamancan vaišino turkiška arbata, saldumynais ir tradiciniais riestainiais – simitais, kartu su studentais aptarė pirmųjų studijų mėnesių pasiekimus, kalbėjosi apie Turkijos kultūrą ir tradicijas.

Artimųjų Rytų studijų programoje regiono kalbos studijos sudaro svarbią programos dalį, taip pat derinamas daugiadisciplininis ir tarpdiciplininis požiūris, pasireiškiantis per skirtingų akademinių disciplinų – kalbos ir literatūros, filosofijos ir religijos, istorijos, meno, antropologijos – ir bendrąsias kultūros studijas.