V. Šekspyras islamo perspektyvoje: performuoti ar adaptuoti?

Levinson inter2017 m. spalio 26 d. 17 val. Oksfordo universiteto dėstytojas, menininkas ir rašytojas Orde Levinson pakvies į naują V. Šekspyro kūrinių interpretaciją islamo kultūriniame kontekste. Paskaitoje bus bandoma suprasti, kaip anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo V. Šekspyro darbai interpretuojami islamo kultūroje ir kokią įtaką jie turėjo kolonializmui. Paskaitos metu Orde Levinson analizuos V. Šekspyro dramą „Venecijos pirklys“.

Vieša paskaita vyks anglų kalba Vilniaus universiteto Orientalistikos centro
J. Kovalevskio aud. (Universiteto g. 5, įėjimas iš S. Daukanto kiemo, II a.).

Tiesioginė transliacija: https://www.youtube.com/watch?v=3fOKmqIa04I

Orde Levinson: Writer, painter and lecturer at the Oxford University lives and works between Oxford and the Luberon Valley, Provence. A practising painter and writer, his books including poetry, plays, critical analyses, and artist compendia. His open, free flowing ‘in conversation’ projects include with Henry Moore the philosopher Professor Sir Richard Sorabji. His collection of poetry was praised by Samuel Beckett as “a moving feat” and his play based on the life of John Muafangejo premiered in the National Theatre of Namibia for Independence. He has directed the Merchant of Venice. He mostly prefers working parties to cocktail parties.

Organizatoriai: VU Orientalistikos centras,  VšĮ Arabų kultūros forumas