Arabų kultūros dienos 2017

AKD logo 01 inter2017 m. rugsėjo 12–16 d. maloniai kviečia visus dalyvauti Arabų kultūros dienų renginiuose ir iš arčiau pažinti arabų kultūrą.

Puoselėdami abipusį dialogą, renginio organizatoriai siekia suteikti galimybę patiems arabams per meninę-etinę perspektyvą pristatyti savo istoriją ir savo kultūrą. Į šią iniciatyvą atsiliepė ambasadoriai, lektoriai, menininkai, muzikantai ir žurnalistai iš Saudo Arabijos, Omano, Sirijos, Palestinos, Indijos, Irako bei Tuniso.

Arabų kultūros dienų atidarymas vyks 2017 m. rugsėjo 12 d. 12 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilnius).

Vilniaus universitete (centriniai rūmai, II a.) eksponuojama fotografijų paroda „Saudo Arabija: praeitis ir dabartis“ (Saudi Arabia: Past and Present), kurią pristato Saudo Arabijos kultūros ir informacijos ministerija.

Renginių – akademinių paskaitų, koncertų, parodų bei kūrybinių dirbtuvių – programa skelbiama arabukultura.lt

Renginio organizatoriai:
VšĮ Arabų kultūros forumas, Vilniaus universiteto Orientalistikos centras, Anos Lindh fondas

Renginio partneriai: Saudo Arabijos kultūros ir informacijos ministerija, LR Užsienio reikalų ministerija,
Vilniaus universiteto biblioteka, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas,
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus