Tarptautinė konferencija „Nation, Gender and History: Asian Cinemas in Perspective“

Gender konferenc 512x261 inter siuntimuiVilniaus universiteto Orientalistikos centras kviečia į Azijos kinui skirtą tarptautinę mokslinę konferenciją „Nation, Gender and History: Asian Cinemas in Perspective“. Konferencijoje pranešimus skaitys per trisdešimt mokslininkų iš Europos ir Azijos, bus nagrinėjamos nacionalinio kino, istoriografijos, nacionalizmo, lyties reprezentacijos temos ir problemos. Nemažai dėmesio bus skiriama dažnai akademiniuose kino tyrimuose ignoruojamiems siaubo, veiksmo ir kitiems kino žanrams, organizuojamos filmų peržiūros ir diskusijos.

Konferencija vyks 2017 m. rugsėjo 7–9 dienomis Vilniaus universiteto Orientalistikos centre (Universiteto g. 5, Vilnius).

Su konferencijos programa galite susipažinti https://nagehi2017.wordpress.com/programme/

Įėjimas laisvas. Renginio afiša: LT  EN

Kontaktinis asmuo: dr. Deimantas Valančiūnas, el. p. , tel. 8 626 76783.

Renginio organizatoriai: Vilniaus universiteto Orientalistikos centras, Azijos menų centras

Renginio remėjas: Lietuvos-Indijos forumas, VšĮ „Užupio meno inkubatorius“