Šeštasis klasikinių indų šokių mokyklų festivalis „Mano Indija“

Indija festivalis 2017 12017 m. birželio 16 dieną 18 val. į jaukią Vilniaus universiteto Teatro salę visus indiškosios estetikos gerbėjus sukvies jau šeštasis klasikinių indų šokių mokyklų festivalis „Mano Indija“. Kaip ir kiekvienais metais, indiško šokio mokyklos nustebins ir pakerės profesionaliais pasirodymais, pristatančiais bharata natyam, odissi bei kathak klasikinius šokio stilius.

Šiais metais žiūrovai turės galimybę scenoje stebėti festivalio viešnios, garsios odissi šokėjos Kavita Dwibedi iš Indijos pasirodymą. Atlikėja išsiskiria stipria ir grakščia technika bei emocinės perdavos intensyvumu – ji puikiai pažįstama šio klasikinio stiliaus gerbėjams ir neabejotinai yra šiuolaikinis odissi šokio veidas.

Festivalio dalyviai: Guru Kavita Dwibedi (Indija), Mahee Tandon (Indija), Premal Madina – Essence of Dance, Rajyashree Ramesh šokio akademija (Lietuva), Natya Devi šokio teatras (Lietuva), Bharatha Alaya šokio studija (Lietuva), Vaikų ir jaunimo klubas „Ąžuoliukas“ (Lietuva)

Renginio afiša: atsisiųsti   Renginys nemokamas. Maloniai kviečiame!

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/1343299055757612/