Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos apdovanojimas bus įteiktas VU Orientalistikos centro lektoriui Vyčiui Vidūnui

Knygos 000012017 m. gegužės 9 d., antradienį, Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga maloniai kviečia į renginį, kurio metu bus įteikta Dominyko Urbo premija už vertimo debiutą Aistei Kučinskienei, o Vilniaus universiteto Orientalistikos centro lektoriui sanskritologui Vyčiui Vidūnui – Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos bičiulių skulptūrėlė.

Renginio pradžia 17.00 val. Renginys vyks Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4, Vilnius).

Dominyko Urbo konkurso premija už geriausią vertimo debiutą kasmet įteikiama minint žymaus vertėjo, redaktoriaus ir kalbininko Dominyko Urbo gimimo metines. Bičiulių premija skiriama asmeniui arba organizacijai, per pastaruosius vienus metus ypač nusipelniusiems meniniam vertimui ir vertėjo profesijai.