Lietuvos ir Indijos meno projekto „Darnoje“ atviros paskaitos

20161013 Deive atsklanda flatMaloniai kviečiame į Bendro Lietuvos ir Indijos meno projekto „Darnoje“ organizuojamas prof. dr. (HP) Audriaus Beinoriaus ir habil. dr. Nijolės Laurinkienės atviras paskaitas.

Spalio 26 d. 17 val. prof. dr. Audriaus Beinoriaus paskaita „Deivės įvaizdžiai Indijoje: ikonografinis ir sociologinis žvilgsnis“ Vilniaus universiteto Orientalistikos centro J. Kovalevskio auditorijoje (Universiteto g. 5, Vilnius).

Lapkričio 13 d. 15 val. habil. dr. Nijolės Laurinkienės paskaita „Deivės įvaizdis baltų mitologijoje“ Kernavės archeologinės vietovės muziejuje, Didžiojoje salėje (Kerniaus g. 4A, Kernavė, Širvintų r.).

Organizatoriai: Lietuvos-Indijos forumas, Vilniaus universiteto Orientalistikos centras, Širvintų kultūros centro Kernavės filialas

Renginio afiša