Studijų metų pradžios renginiai VU Orientalistikos centre

20160825 Renovatio Studiorum copyMieli dėstytojai ir pirmo kurso studentai,

2016 m. rugsėjo 1 dieną (ketvirtadienis) visus maloniai kviečiame
į susitikimą VU Orientalistikos centre (Universiteto g. 5).

Susitikimas su bakalauro studijų studentais vyks 11 val. J. Kovalevskio auditorijoje.

12 val. Azijos studijų ir Artimųjų Rytų studijų pirmo kurso studentų susitikimas su programos dėstytojais: Japonologai kviečiami į Japonų aud., sinologai – į J. Kovalevskio aud., Artimųjų Rytų studijų studentai – į Hindi aud.

Susitikimas su magistro studijų studentais vyks 13 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto studijų metų pradžios šventės renginiuose.

RENOVATIO STUDIORUM PROGRAMA

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00–12.00 val. – studijų metų pradžios renginiai fakultetuose.

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios ceremonija Didžiajame kieme. Koncertuos Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ ir Vilija Matačiūnaitė.

18.00 val. – vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).