Dr. Valdo Jaskūno vieša paskaita „Motina Indija ir jos vizualinės reinkarnacijos“

20160722 Viesa paskaita atsMaloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Orientalistikos centro dėstytojo doc. dr. Valdo Jaskūno viešoje paskaitoje „Motina Indija ir jos vizualinės reinkarnacijos.

Ši paskaita yra „Sanskritik Mandala“ projekto dalis, tad kviečia prisijungti visus besidominčius Indijos menu ir kultūra.

„Sanskritik Mandala“ išvertus iš hindi kalbos reiškia „kultūrinis ratas“, kuris ir simbolizuoja projekto siekius – užmegzti dviejų skirtingų, geografiškai tolimų kultūrų dialogą, suartinti šiuolaikinio meno kūrėjus, inspiruoti naujų meninių iniciatyvų mainus, pristatyti Lietuvos visuomenei šiuolaikinio indų meno išraiškas ir tendencijas.

Renginys vyks 2016 m. liepos 22 d. 19.00 – 21.00 val. Vilniaus universitete, J. Kovalevskio aud. (Universiteto g. 5, II a., įėjimas per S. Daukanto kiemą arba Arkadų kiemelį).

* * * * *

Public lecture "Mother India and its visual reincarnations" by Assoc. Prof. Dr. Valdas Jaskūnas, is a part of the project Sanskritik Mandala. The lecture is calling all who are interested in Indian art and culture.

Renginio organizatoriai:

Vilniaus universiteto Orientalistikos centras, VšĮ „Kultūros ratas“

Papildoma informacija: www.facebook.com/thecircleofcreation
arba el. paštu , tel. +370 683 09669