Lamos Glenn Mullin viešos paskaitos Vilniaus universitete

20160621 Lama interLama Glenn Mullin – vienas žymiausių tibetologų, nuo ankstyvos jaunystės mokęsis artimoje Dalai Lamos aplinkoje pas žymiausius visų keturių mokyklų mokytojus, išleidęs virš 30 knygų, keliauja po pasaulį dalindamasis žiniomis ir praktine patirtimi.

Birželio 21 d., antradienis, 18:00-20:00

Himalajų sakralusis nušvitimo menas

Tibeto budistinės šventyklos stebina moteriškų figūrų gausa. Koks jų vaidmuo Tibeto dvasiniame, filosofiniame bei meniniame gyvenime? Glenn Mullin rodys nuotraukas ir dalinsis patirtimi, kaip menas gali būti kelrodžiu dvasinėje kelionėje.

Birželio 25 d., šeštadienis, 16:00-18:00

Meilė, seksas ir nušvitimas

Glenn Mullin vakarietiškom sąvokom perteiks Tibetiečių požiūrį į tai, kas jungia šiuos tarsi priešingus dalykus. Ar jis išspręs amžiną meilės ir sekso klausimą? O gal dar padės ir priartėti prie nušvitimo? Ateikite pamatyti jo drąsų paskaitų vedimo stilių, kuriose nėra draudžiamų klausimų. Nepamirškime, kad, kita vertus, jis nuosekliai atstovauja senosios Tibetietiškos kultūros dvasiai, kuri taip skiriasi nuo šiandien priimtų stereotipų.

Birželio 27 d., pirmadienis, 18:00-20:00

Tibeto ezoterinis mokymas apie bardo

Tibeto kultūroje manyta, kad būtis nesibaigia sulig paskutiniu žmogaus atodūsiu. Daug žinių apie mirimo meną sudėta į „Tibeto mirusiųjų knygą“ – bardo misterijos – tai unikali galimybė pasiekti išsilaisvinimą gyvybei skiriantis nuo fizinio kūno ir vėliau jai įgavus vėlės pavidalą.

Paskaitų vieta:

Vilniaus universitetas, Orientalistikos centras, J. Kovalevskio auditorija, įėjimas iš Filologijos kiemelio

Paskaitos vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą – atsineškite FM radijo imtuvus, jei reikia.

Atsisiųsti skelbimą

Planuojami praktiniai seminarai Vilniuje ir Kaune. Galima tartis dėl individualių susitikimų.

FB/mantas.mileisiskis arba tel. +370 6741 0749