Dr. Rajsekhar Basu vieša paskaita apie Indijos ir Baltijos tautų ryšius

Basu2014May292016 balandžio 13 d. 15 val. J. Kovalevskio aud. dr. Rajsekhar Basu (Džavaharlalo Nehru universitetas, Indija) skaitys viešą paskaitą „Suniti Kumar Chatterjee and the Baltic: An attempt to rediscover the connectivities between peoples and culture“ (Suniti Kumar Chatterjee ir Baltijos tautos: mėginimas permąstyti ryšius tarp kultūrų ir tautų). Paskaitos kalba – anglų.

Dr. Rajsekhar Basu yra Džavaharlalo Nehru universiteto Socialinių mokslų mokyklos Diskriminacijos ir atskirties centro docentas. Pagrindinės mokslininko tyrimų sritis – socialinė XIX–XX a. marginalizuotų bendruomenių Indijoje istorija, o daugiausia dėmesio skiria vergovės formų kaimiškose vietovėse, žemesniųjų kastų religinės patirties, migracijos ir tapatybės politikos klausimams. Mokslininkas paskaitas skaitė Delio, Osmanijos, Haiderabado, Upsalos, Makmasterio, Hamilotono, Vilniaus, Mykolo Romerio, Karolio universitetuose.