Paskaitų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas „Rytų menų akademija"

20160322 Rytu menu akademija skelbimui

Šį pavasarį Azijos menų centras kviečia į Užupio meno inkubatorių –
čia kovo 24 d. – birželio 15 d. vyks kūrybinių dirbtuvių ir paskaitų ciklas
„Rytų menų akademija“.

Vilniečiai ir miesto svečiai raginami susipažinti ir patys išbandyti įvairiausias, dažnai itin egzotiškomis laikomas menų rūšis, praktikuojamas Japonijoje, Kinijoje, Indijoje.

Kovo 24 d. 18 val. Tradicinių indiškų šokių (khatak ir odissi) paslaptys su mokyt. Kristina Luna.
Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Kovo 31 d. 18 val. Japoniškojo lankstinių meno origamio dirbtuvės su lekt. Pauliumi Mieliniu.
Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Balandžio 7 d. 18 val. Kinų karpinių pasaulis su lekt. Klaidu Navicku.
Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Balandžio 28 d. 18 val. Praktinės kinų kaligrafijos dirbtuvės su kaligrafijos meistre lekt. Wang Lei.
Vieta – Vilniaus Universiteto K. Donelaičio auditorija, Filologijos fakultetas (Universiteto g. 3)

Gegužės 5 d. 18 val. Indijos kino vakaras su dr. Deimantu Valančiūnu.
Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Birželio 8 d. 18 val. Mandalų tapybos dirbtuvės su lekt. Rigzin Spalbar ir Džiuginta Spalbar.
Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Birželio 15 d. 18 val. Kiniškosios arbatos puodelio paslaptys su lekt. Ieva Rute.
Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Visi renginiai nemokami, registracija nebūtina. Daugiau informacijos: http://azijosmenucentras.lt/

VU AMC skelbimui 20160322 copy

Vilniaus universitetas yra VšĮ Azijos menų centro steigėjas