„Dar arčiau, dar draugiškiau“ 「より近く、より親しく」

Japonu atsklanda 01 inter

Minėdama Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 25 metų sukaktį Japonijos ambasada kartu su Vilniaus universiteto Orientalistikos centru organizuoja Šeštąjį japonų šnekamosios kalbos konkursą.

Konkursas vyks 2016 m. kovo 19 d. (šeštadienį) Vilniaus universiteto Orientalistikos centre (Universiteto g. 5).

Nuoširdžiai kviečiame registruotis ir dalyvauti visus japonų kalbos mylėtojus!

Konkurse savo jėgas gali išmėginti trijų japonų kalbos lygių – pradedančiųjų, pažengusiųjų ir aukščiausio lygio – dalyviai. Geriausiai pasirodę iš kiekvienos grupės bus apdovanoti vertingais ir naudingais prizais, o pačios įdomiausios ir geriausios kalbos autorius bus apdovanotas galimybe keliauti į Japoniją. Po oficialiosios renginio dalies visi bus kviečiami smagiai praleisti laiką su konkurso dalyviais ir kitais japonų kalbos entuziastais prie japoniškų užkandžių. Tad dalyvauti tikrai verta!

Dalyvių kalbos bus vertinamos kompetentingos komisijos pagal kalbos sklandumą, nuoseklumą, kalbos struktūrą, gramatiką ir tarimą. Pradedantieji kalbai turės 3 min., pažengusieji – 4 min., o aukščiausio lygio – 5 min. Dalyviai turi atsiųsti savo kalbos preliminarų rašytinį variantą su temos pavadinimu japonų ir lietuvių kalbomis el. paštu iki kovo 15 d.

Tema: „Aš ir Japonija“
Data: 2016 m. kovo 19 d.
Vieta: Vilniaus universitetas, Orientalistikos centras
Pagrindinis prizas: galimybė keliauti į Japoniją (pretenduoti gali tik Japonijoje nesilankę asmenys)

Registracija į konkursą

Registracija pratęsta iki kovo  18 d. 12.00 val
Kviečiame visus susidomėjusius – tiek dalyvius, tiek žiūrovus.
Visais klausimais teirautis el. paštu

Atsisiųsti pdf

Renginį remia Japonijos ambasada Lietuvoje ir Japonijos AB „Hitachi“

Hitachi logo1 inter