Japonijos kino festivalis

20160119 festivalio plakatasJaponijos ambasada kartu su Japonijos fondu ir Forum Cinemas „Vingis“ tradiciškai kviečia jau į 15-ąjį Japonijos kino festivalį!

Festivalio tema – animacija. Šįkart didelis dėmesys bus skiriamas jaunajam kino žiūrovui, tačiau savo stiliumi ir pasakojimo maniera unikalūs animaciniai filmai iš Japonijos gali lengvai užkariauti bet kurio amžiaus žiūrovų simpatijas. Per šešias festivalio dienas galėsite išvysti net devynis prieš tai Lietuvoje nerodytus animacinius filmus, nukeliančius į fantazijos ir spalvų kupiną pasaulį bei pasakojančius nuoširdžias, paslaptingas ir netikėtas istorijas.

Festivalis vyks sausio 22-27 d. Forum Cinemas „Vingis“ kino teatre (Savanorių pr. 7, Vilnius).

Seansai nemokami! Bilietai į tos dienos seansą platinami „Vingis“ kino teatro kasose likus 1 val. iki seanso pradžios, tad skubėkite užsitikrinti sau vietas.

Filmų aprašymus ir kitą festivalio informaciją galite rasti esančioje programoje.

Daugiau informacijos: http://www.lt.emb-japan.go.jp/itpr_lt/eventLT20160113.html