Europos kalbų dienos renginiai Vilniuje

20150923 EKD 2015Tęsdami gražią tradiciją, šiais metais, kaip ir ankstesniaisiais, taip pat minėsime Europos kalbų dieną. Švietimo ir mokslo institucijos, kultūros centrais kartu su užsienio šalių atstovybėmis Lietuvoje organizuoja Europos kalbų dienos renginius, kurių tikslas yra skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę.

Vilniaus rotušėje ir Vilniaus mokytojų namuose 2015 m. rugsėjo 25 d. vyks Europos kalbų dienos renginiai. Juose dalyvaus ir Vilniaus universiteto Orientalistikos centro studentai. Kalbų dirbtuvėje trečiakursiai turkologai kartu su dėstytoja Natela Statkiene lauks visų norinčių mokys turkų kalbos. Užsiėmimo metu bus galima ne tik susipažinti su pagrindinėmis turkų kalbos frazėmis, bet ir išmokti turkiškų dainų. Kalbų mugėje vyks ir viktorina. Teisingai atsakiusieji į klausimus apie Turkiją, bus apdovanoti saldžiais prizais.

Renginį organizuoja VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centras“, Lietuvos Resbublikos Seimas, Švietimo mainų paramos centras, Lietuvos Resbublikos švietimo ir mokslo ministerija, Vilniaus rotušė, Vilniaus mokytojų namai, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras ir kt. organizacijos.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Daugiau informacijos http://vikc.lt/lt/pagrindinis-1/europos-kalb-diena-2015-13283