Egipto menininko El Teneen vieša paskaita

Teneen talk2015 m. balandžio 15 d. 17 val. Vilniaus universiteto Orientalistikos centras maloniai kviečia į garsaus menininko El Teneen viešą paskaitą apie Egipto revoliuciją.

2011 m. sausio 25 d. Egipte greta gatvės mūšių svarbi kova vyko ir  internete, socialiniuose tinkluose, kur revoliucijos aktyvistai video klipais, karikatūromis, vizualinio meno ir graffiti kūriniais kvietė egiptiečius jungti prie protesto. Viešoje paskaitoje El Teneen aptars Arabų revoliucijos įtaką jo kūrybos ir vizualinių menų raidai.

Paskaita vyks anglų kalba Vilniaus universiteto Orientalistikos centre, J. Kovalevskio auditorijoje.

Daugiau informacijos http://contemporarywing.com/artists/el-teneen).

* * *

Parallel to street fights, an equally important battle was taking place in the Egyptian revolution which erupted on the 25th of January 2011. Grafitti, video clips, caricatures and visual memes started spreading on social networks, websites and on walls in reaction to the events.

A famous Egyptian visual and street artist El Teneen will be giving a public talk discussing how did an Arab revolution affect the evolution of its visual culture on the streets and online, and the role this culture played since 2011.

Date: April 15 2015 at 5 pm.

Place: Vilnius University Centre of Oriental Studies, J. Kovalevski auditorium.