Diskusija apie Japonijos saugumo politiką naujoje geopolitinėje eroje

image001

Seimo Užsienio reikalų komitetas kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje Jus maloniai kviečia dalyvauti diskusijoje apie Japonijos saugumo politiką naujoje geopolitinėje eroje.
Pagrindinis pranešėjas – Tarptautinio Japonijos universiteto rektorius prof. Šiniči Kitaoka ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto bei Vilniaus universiteto Orientalistikos centro lektorius dr. Konstantinas Andrijauskas pasidalins savo nuomonėmis ir diskutuos šiuo klausimu su diskusijos dalyviais – Seimo nariais, užsienio diplomatais, politikos mokslų atstovais ir politologais.

Renginys vyks 2015 m. vasario 9 d., pirmadienį, nuo 14.00 iki 16.00 val. Seimo Europos informacijos biure (Seimo III rūmai, Gedimino pr. 53, Vilnius). Programą rasite čia.

Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis (sinchroninis vertimas).

Registracija el. paštu iki vasario 6 d., 12 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti!