Dr. J. K. Tandon vizitas VU Orientalistikos centre

S Tandon atskl int2017 m. lapkričio 10 d. Vilniaus universiteto Orientalistikos centro direktorius dr. Vytis Silius susitiko su „A&Z Exports International” vadovu Dr. J. K. Tandon ir jo žmona ponia Rekha Tandon.

Susitikimo metu buvo pasirašyta VU Orientalistikos centro lektorės Kristinos Dolininos mokslinių tyrimų Indijoje paramos sutartis bei aptartos tolesnio bendradarbiavimo galimybės.

Įmonė „A&Z Exports International” aktyviai remia Indijos ir Lietuvos kultūrinius ir akademinius ryšius. Jau trejus metus Dr. J. K. Tandon yra tarptautinio klasikinio Indijos meno festivalio „Sursadhana“ rėmėjas. Įmonė „A&Z Exports International” taip pat dosniai prisidėjo prie šiais metais spalio mėnesį vykusių Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro gastrolių Indijoje ir Tailande.

Dr. J. K. Tandon pabrėžė tokių akademinių tyrimų svarbą ir padėkojo Vilniaus universiteto Orientalistikos centrui už ilgus metus vykdomą aktyvią mokslinę veiklą ir pastangas vystant Lietuvos – Indijos kultūrinius ir akademinius ryšius.

Apie festivalį: www.sursadhana.lt