Viešas seminaras „Japonijos literatūra lietuviškuose tyrinėjimuose“

Japan LT flag2017 m. spalio 25 d. 15 val. kviečiame Jus dalyvauti Japonijos užsienio reikalų ministro padėkos rašto įteikimo ceremonijoje, kurios metu Japonijos ambasadorius Lietuvoje J.E. Toyoei Shigeeda įteiks apdovanojimą Vilniaus universiteto Orientalistikos centro docentei dr. Daliai Švambarytei už jos nuopelnus plėtojant japonologijos tyrimus Lietuvoje.

Šia proga organizuojamas viešas seminaras „Japonijos literatūra lietuviškuose tyrinėjimuose“. Pranešimus skaitys VU Orientalistikos centro absolventės Laura Rinkevičiūtė („Murakami Haruki – kintamojo paieškos“), Saulė Budrytė („Autobiografinio romano žanras ir jo parodija Dazai Osamu kūryboje“) ir Gabija Enciūtė („Neatrastas Morimi Tomihiko pasaulis“).

Diskusiją moderuos Vilniaus universiteto Orientalistikos centro japonologijos lektorė Jurgita Ignotienė.

Renginys vyks VU Orientalistikos centro J. Kovalevskio auditorijoje (Universiteto g. 5, įėjimas iš S. Daukanto kiemo, II a.).