Konferencija „Tradicinės ir naujos civilizacinių sąveikų sistemos“

LKTI gervele fonas 012017 m. spalio 21 d. Lietuvos kultūros tyrimo instituto Komparatyvistinių kultūros tyrimų skyrius rengia devynioliktą ciklo „Rytai-Vakarai: komparatyvistinės studijos“ respublikinę konferenciją. Konferencija vyks Lietuvos kultūros tyrimų institute (Vilnius, Saltoniškių g. 58).

Konferencijos organizacinis komitetas:

Pirmininkas prof. habil. dr. Antanas Andrijauskas, nariai: prof. (h.p.) Audrius Beinorius, dr. Žilvinė Gaižutytė, dr. Naglis Kardelis, prof. habil. dr. Bronius Kuzmickas, dr. Rasius Makselis, prof. Algis Mickūnas, dr. Stanislovas Mostauskis, dr. Loreta Poškaitė, dr. Vytautas Rubavičius, dr. Aivaras Stepukonis, dr. Odeta Žukauskienė.

Programą galite rasti: http://lkti.lt/apie_mus/konferencijos.html

Konferencijoje numatomos šios sesijos:

Civilizacijų sąveikos
Naujos civilizacijų sąveikos sistemos
Civilizacijų susidūrimai ir konfliktai: mitas ar tikrovė?
Naujo daugiapolio pasaulio konfigūracijų kaita
Rytų civilizacinių erdvių galios augimas
Islamiškos civilizacijos sąveikos su Vakarais istorinės ir dabarties problemos
Civilizacinės komparatyvistikos santykiai su geopolitika ir geoistorija