Rinkimai į laisvas Senato vietas

VU kiemas copy1Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog prasideda rinkimai į dvi laisvas Vilniaus universiteto Senato narių vietas.

Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo Senate rinkimai (į Vilniaus universiteto tarybos nariu išrinkto prof. Vytauto Nekrošiaus vietą). Šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Ekonomikos fakulteto, reorganizuojamų Filologijos ir Filosofijos fakultetų, Istorijos fakulteto, Komunikacijos fakulteto, Bibliotekos, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto, Verslo mokyklos bei Kauno fakulteto (socialinių ir humanitarinių mokslų sričių) rinkėjai.

Biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslo sričių atstovo Senate rinkimai (į atsistatydinusios prof. Ingridos Prigodinos Lukošienės vietą). Šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Chemijos ir geomokslų fakulteto, reorganizuojamų Fizikos bei Matematikos ir informatikos fakultetų, Gyvybės mokslų centro, Botanikos sodo, Medicinos fakulteto bei Kauno fakulteto (technologijos mokslų srities) rinkėjai.

Kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo spalio 4 dienos iki spalio 17 dienos, 15 valandos. Kandidatais gali būti keliami bei vėliau rinkimuose dalyvauti galės tik padalinių darbuotojai, įtraukti į rinkėjų sąrašą.

Kandidatai ar juos keliantys asmenys turi pateikti Filosofijos fakulteto rinkimų komisijai () kandidatūros kėlimo dokumentus. Siūlymas turi būti pareikštas raštu, o siūlomas kandidatas privalo pateikti rašytinį Centrinės rinkimų komisijos patvirtintos formos sutikimą kandidatuoti. Atkreiptinas dėmesys, kad tiek siūlyme, tiek sutikime reikia nurodyti, į kurį kandidatų sąrašą kandidatas yra siūlomas. Kiekvienas kandidatas gali pretenduoti į Senato narius tik viename sąraše.

Rinkimai numatyti lapkričio 7–9 dienomis.

Pažymėtina, jog renkant mokslo sričių atstovus, balsuoti bus galima tik už tuos kandidatus, kurie nedirba tame kamieniniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.

Filosofijos fakulteto rinkimų komisija:

• doc. Lidija Šabajevaitė (pirmininkė)
  • prof. Albinas Bagdonas
  • Miglė Baltrūnaitė (studentų atstovė)

Daugiau informacijos apie rinkimus Vilniaus universiteto puslapyje.