Studijos baigtos! Iš čia jau kylama į žvaigždes!

VU OC absolventai 2017 06 13 int„Ne tik statykite tiltus tarp kultūrų, kalbų ir patirčių, bet ir patys drąsiai tais tiltais vaikščiokite, nes ne tiltas, o juo einantis žmogus sujungia net ir pačių srauniausių vandenų atskirtus krantus. Džiaukitės ir džiuginkite. Ir prašau Jūsų – mokykitės, svajokit, kurkit. O iš čia jau kylama į žvaigždes!“
VU Orientalistikos centro direktorius dr. Vytis Silius

2017 m. birželio 13 d. pirmieji diplomus gavo 37 Orientalistikos centro absolventai. Cum laude diplomai įteikti Rūtai Žukaitytei, Šiuolaikinių Azijos studijų magistrei, ir Ignui Čepelei bei Gabrielei Niekytei, Azijos studijų bakalaurams.

Absolventus sveikino: Turkijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė J. E. Aydan Yamancan, Nepaprastasis ir įgaliotasis Japonijos ambasadorius Lietuvai J. E. Toyoei Shigeeda, Lundo universiteto arabų kalbos ir literatūros docentas, Artimųjų Rytų regiono ekspertas, ilgametis Orientalistikos centro draugas ir partneris Henry Diabas, studijų prorektorius doc. Valdas Jaskūnas ir Centro direktorius dr. Vytis Silius.

Studentų atstovės Dovilė Valaitė ir Gabrielė Niekytė dėkojo dėstytojams, kad lydėjo akademinėje kelionėje po tolimus ir egzotiškus Azijos kraštus. Dovilei šios studijos – tai išsipildžiusi svajonė, praplėstas akiratis, o štai Gabrielė tvirtai tiki: ši laida bus tie, kurie nugalės baimę ir ryšis pakeisti pasaulį, darys įtaką visam tam, kas šiuo metu vyksta. Absolventė dėkojo už laisvę kurti, laisvę augti, tirti ir patirti.

Parengta pagal „Universitas Vilnensis“ informaciją

Šaltinis: VU laikraštis „Universitas Vilnensis“, 2017 m. birželis, nr. 3 (1739) / ISSN 1822-1513

Prieiga per internetą: http://www.vu.lt/naujienos/laikrastis-universitas-vilnensis