Kinų kalbos tiltas 2017

Kinu kalbos tiltas 2017„Kinų kalbos tiltas“ – tai tarptautinis kinų kalbos konkursas, kurį organizuoja Konfucijaus institutų būstinė (Hanban). Šis konkursas suteikia puikią galimybę kinų kalbos studentams parodyti savo kinų kalbos ir kinų kultūros žinias. Nuo 2002 m. Kinijoje organizuojamas konkursas į galutinį etapą sukviečia studentus iš daugiau nei 90-ies pasaulio šalių. Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas kviečia visus kinų kalbą ir kultūrą studijuojančius studentus dalyvauti šiame konkurse.

„Kinų kalbos tiltas“ vyks 2017 m. gegužės 6 dieną Vilniaus universitete, VU Filologijos fakulteto K. Donelaičio aud. (Universiteto g. 5). Pradžia 10 val.

Konkurso metu vertinama:

• Kinų kalbos žinios (klausymas, kalbėjimas, skaitymas, rašymas);
        • Žinios apie Kiniją;
        • Talentai (kinų muzika, šokiai, menas, akrobatika, kaligrafija, tapyba, popieriaus karpymas, kovos menai ir pan.).

Konkurso Lietuvoje laimėtojas keliaus į Kiniją dalyvauti liepos mėn. rengiamuose pusfinaliuose ir finale. Antrosios vietos laimėtojas turės galimybę vykti į Kiniją stebėti konkurso.

Labai laukiami ir konkurso žiūrovai! Išsamesnė informacija tel. 861311849.

Informaciją apie konkursą rasite oficialioje svetainėje http://bridge.chinese.cn/c15/opr/