Nacionalinio Mongolijos universiteto prof. Bumochir Dulam pristatys politinės ir ekonominės antropologijos tyrimus Mongolijoje bei Kinijoje

Bumochir Dulam2017 m. balandžio 11–12 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete ir Orientalistikos centre svečiuosis antropologas Prof. Bumochir Dulam iš Nacionalinio Mongolijos universiteto (Ulanbatoras). Vizito metu mokslininkas skaitys paskaitas, kurių metu supažindins su politinės ir ekonominės antropologijos tyrimais Mongolijoje bei Kinijoje.

Balandžio 11 d. 16.00–18.30 val. – “Power of Respect: Ethnic conflicts and minority struggles in Qinghai, China” (Filosofijos fakultetas, 201 aud.).

Balandžio 12 d. 16.00–18.30 val. – “Nation State Dilemmas: Capitalism, environmentalism and crisis in Mongolia’s mining economy” (Orientalistikos centras, A. Binderio aud.).

Paskaitų santrauka  Paskaitos vyks anglų kalba.

Paskaitose kviečiami dalyvauti visi (ne tik studentai), besidomintys Mongolija, antropologija bei paskaitų tematika!

Mokslininko vizitas vykdomas pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą.

Kontaktinis asmuo:

Renatas Berniūnas