2 proc. parama Vilniaus universiteto Orientalistikos centrui

Inter parama atskl 20170322Kiekvienas Lietuvos gyventojas gali spręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 procentai nuo jo sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Kviečiame tapti Vilniaus universiteto Orientalistikos centro rėmėju /-a. Skirdami 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio turite galimybę prisidėti prie kultūrinių ir mokslinių projektų įgyvendinimo, infrastruktūros gerinimo.

Pateikti prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai galite dviem būdais:
internetu per elektroninio deklaravimo sistemą
arba nustatytos formos prašymą FR0512 užpildyti ranka ir
pristatyti į savo gyvenamosios vietos Valstybinę mokesčių inspekciją iki 2016 m. gegužės 1 d.

Paramos skyrimo formoje užpildykite visus būtinus laukelius:

1-4 – Informacija apie paramos teikėją
5 – Mokestinis laikotarpis (2016)
6S – Mokesčio dalį skirti vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite varnelę)
E1 – Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
E2 – Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 211950810
E3 – Mokesčio dalies paskirtis – Orientalistikos centras
E4 – Mokesčio dalies dydis – 2, jeigu paremsite tik Orientalistikos centrą, įveskite 1, jeigu paremsite dar kitą organizaciją.
E5 – Mokesčio dalies skyrimo laikotarpis (laukelyje įrašomas laikotarpis turi būti ne ilgesnis kaip 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo prašyme nurodytų metų)

Prašymo formos pildymo pavyzdys   Parengtą formą galite rasti čia

Informacija apie paramos teikėją yra konfidenciali. Daugiau informacijos apie deklaravimą VMI interneto svetainėje

Universitetą galite paremti ir bankiniu pavedimu į universiteto sąskaitą
Nr. LT057300010097578571, AB „SWEDBANK“.
Mokėjimo paskirtyje nurodykite pageidaujamą remti iniciatyvą.

Dėkojame visiems, parėmusiems Vilniaus universiteto Orientalistikos centrą.
Džiaugiamės, kad esate su mumis!