Indologijos studentams – pažintinės kelionės į Indiją

20160723 Garbės konsulasIndijos garbės konsulas Lietuvoje ir ilgametis Orientalistikos centro socialinis partneris Indijos Oro pajėgų atsargos pulkininkas leitenantas p. Rajinder Kumar Chaudhary tęsdamas tradiciją šiemet vėl dovanoja Orientalistikos centro indologijos studentams, studijuojantiems hindi kalbą, dvi pažintines keliones į Indiją.

Studentai dvi savaites gyvens indų šeimose sostinėje Delyje ir turės galimybę tiesiogiai pažinti ir patirti Indijos kultūrą, aplankyti Delį ir jo apylinkes, patobulinti hindi kalbos žinias kalbinėje aplinkoje.

Pažintinėms kelionėms nominuojami indologijos studentai už geriausius akademinius pasiekimus ir aktyvią tarpkultūrinę veiklą. Rajinder Kumar Chaudhary iniciatyva pirmieji VU indologai Indijoje lankėsi 2012 metais.

VU Orientalistikos centre indologijos studijos vykdomos nuo 2000 m. Tai vienintelė pirmosios pakopos (bakalauro) studijų programa ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, kurioje studentai gali studijuoti hindi ir sanskrito kalbas, Indijos ir Pietų Azijos regiono kultūrą, religijas, filosofiją, antropologiją ir vizualiąją kultūrą.