Diplomai įteikti VU Orientalistikos centro absolventams

OC absolventai 2016134500442016 m. birželio 15 d. Šv. Jonų bažnyčioje vyko iškilminga diplomų teikimo ceremonija. Vilniaus universiteto diplomai įteikti 7 Orientalistikos centro Šiuolaikinių Azijos studijų programos magistrams ir 38  Azijos studijų programos bakalaurams (9 indologams, 14 japonologų, 14 sinologų ir 1 iranistei). Cum laude diplomai įteikti magistrei Jorūnei Rimeisytei ir bakalaurams japonologei Miglei Dumšaitei, indologams Šarūnui Šimkui ir Gabijai Vosyliūtei.

Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvavo nepaprastasis ir įgaliotasis Japonijos ambasadorius Lietuvai J.E. Toyoei Shigeeda, Indijos garbės konsulas Lietuvoje Indijos Oro pajėgų atsargos pulkininkas leitenantas Rajinder Kumar Chaudhary, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalių skyriaus vedėja Liana Vazbienė, Zabolis Partners ir Baltic RED verslo plėtros direktorius Guido Wolf, Vilniaus universiteto studijų prorektorė doc. Nijolė Radavičienė.

Su japonijos ambasadoriumi 20160615 copyCeremonijos metu JE Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda pasveikino absolventus, taip pat Orientalistikos centro docentei dr. Daliai Švambarytei ir lektorėms Violetai Devėnaitei bei Jurgitai Ignotienei įteikė padėkos raštus už indėlį plėtojant draugiškus Japonijos bei Lietuvos santykius, ugdant japonologus ir prisidedant prie japonų kalbos ir kultūros sklaidos.

VU Orientalistikos centro direktoriaus doc. Valdo Jaskūno kalba,
pasakyta 2016 m. birželio 15 d. Šv. Jonų bažnyčioje
diplomų įteikimo Azijos studijų absolventams ceremonijos metu