Konferencija apie atvykusių asmenų integraciją Lietuvoje ir kitose Europos šalyse

20151103 Anna Lindh interBalandžio 12 d. Annos Lindh fondo (ALF) Lietuvos tinklas kartu su Vilniaus universiteto Orientalistikos centru organizuoja konferenciją „Naujai atvykusių asmenų integracija Lietuvoje ir kitose Europos šalyse“.

Renginio pradžia – 10 val. Vieta – VU Teatro salė.

Pastarųjų tarptautinių įvykių akivaizdoje kyla vis daugiau klausimų, susijusių su Lietuvos ir kitų Europos šalių pasirengimu integruoti naujai atvykusius asmenis į savo visuomenes bei šios integracijos priemonių pasekmėmis.

Integracijos procesas nėra vienalytis, nėra recepto, kuris tiktų visoms šalims bei visuomenėms. Vidinis konfliktas tarp pamatinių krikščioniškų vertybių, vyraujančių Lietuvoje, ir baimės dėl galimo atvykėlių srauto iš Šiaurės Afrikos bei Artimųjų Rytų kuria naujas baimes, skaldo Lietuvos visuomenę.

Ar Lietuva yra pasiruošusi naujai atvykusių asmenų integracijai šalyje? Kaip integracijos klausimus sprendžia užsienio šalys? Koks vaidmuo integracijos procesuose tenka žiniasklaidai? Tai klausimai, į kuriuos konferencijoje bus ieškoma atsakymų.

Išsamesnę informaciją apie konferenciją, programą ir registracijos į renginį formą rasite čia.