Geriausio dėstytojo premija įteikta lektoriui dr. Vyčiui Siliui

V. Silius admin interGruodžio 22 d. Teatro salėje vyko iškilmingas renginys „2015-uosius metus palydint“. Vilniaus universiteto rektorius prof. Artūras Žukauskas apibendrino praėjusių metų pasiekimus. Jis pasidžiaugė pagerėjusiais studentų priėmimo rezultatais, aukštais įvertinimais tarptautiniuose reitinguose, pabrėžė jau pradėtų reformų svarbą. „Paskutinėmis šių metų dienomis linkiu susikaupti, prisiminti nuveiktus gerus darbus, sukaupti drąsą, kurios prireiks įgyvendinant naujus iššūkius“, – kalbėjo rektorius.

Šventiniame renginyje pagerbti 2015 m. labiausiai nusipelnę Vilniaus universiteto bendruomenės nariai, išdalytos mokslo premijos, pasveikinti geriausi fakultetų dėstytojai. Geriausio dėstytojo premija įteikta ir Orientalistikos centro lektoriui dr. Vyčiui Siliui. Nuoširdžiai sveikiname!

Parengta pagal Informacijos ir ryšių su visuomene skyriaus informaciją

Šaltinis: VU naujienos / Metams baigiantis, išdalytos Rektoriaus premijos / 2015-12-22

Prieiga internete: http://naujienos.vu.lt/srautas/metams-baigiantis