Sveikiname kolegą dr. Vytį Silių

V. Silius su prezidente 20150907Sveikiname Vilniaus universiteto Orientalistikos centro sinologijos lektorių dr. Vytį Silių tapusį Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos rengto geriausios 2014 metų disertacijos konkurso laureatu.

2015 m. rugsėjo 7 d. priėmimo pas Lietuvos Respublikos Prezidentę metu buvo pagerbti konkurso laureatai.

2014 m. birželio 30 d. lektorius Vytis Silius Vilniaus universitete apgynė humanitarinių mokslų srities filosofijos krypties daktaro disertaciją „Ankstyvosios konfucinės etikos pobūdis šiuolaikinėse filosofijos kontroversijose“.

Lietuvos mokslų akademijos organizuotuose geriausios 2014 metų disertacijos rinkimuose jis taip pat buvo apdovanotas pagyrimo raštu kaip vienos geriausių humanitarinių ir socialinių mokslų srityje disertacijos autorius.