Apvaliojo stalo diskusiją „Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendecijos ir projektai“

Kinija 00085 copyLietuvos-Kinijos verslo taryba kartu su tarptautine audito ir konsultacijų įmone Deloitte Lietuva organizuoja apvaliojo stalo diskusiją „Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendecijos ir projektai“

Pagrindinius pranešimus skaitys Deloitte biuro Kinijoje partneris-vyriausiasis ekonomistas Xu Sitao ir Deloitte biuro Vengrijoje verslo plėtros direktorius, ėjęs patarėjo komercijos klausimais pareigas Vengrijos ambasadoje Kinijoje, Csaba Wolf.

Diskusijoje bus aptariamos Kinijos ekonomikos tendencijos ir jų įtaka pasaulio ir Europos rinkoms, Kinijos ekonomikos reformos, Kinijos ir Baltijos šalių ekonominis bendradarbiavimas ir potencialūs bendradarbiavimo sektoriai, „One Belt, One Road“ iniciatyva ir Lietuvos įmonių galimybės ja pasinaudoti. Bus pristatytos bendrų projektų su Kinija sėkmės istorijos, aptartos Lietuvos įmonių galimybės pritraukti investicijų ir projektų iš Kinijos.

*Renginys vyks 2015 m. rugpjūčio 28 d. (penktadienį) 10:00-12:00 val. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, Vokiečių g. 10, 402 auditorijoje (**IV** a.).

*Renginys vyks anglų kalba.

Lietuvos-Kinijos verslo tarybos pirmininkas Osvaldas Čiukšys maloniai kviečia Jus ir Jūsų studentus dalyvauti renginyje.

Renginio programa.