Susitiko Orientalistikos centro alumnai

DSCF0537 copy

Gruodžio 29 d. minint Orientalistikos centro Azijos studijų (iki 2010 m. – Lyginamųjų Azijos studijų) programos pirmosios laidos baigimo dešimtmetį, pirmą kartą surengtas visų OC alumnų susitikimas. Universitete dirbančių OC alumnų ir VU studentų atstovybės prie OC iniciatyva surengtame susitikime dalyvavo virš 50 visų laidų absolventų, studijuojančių ir dirbančių Lietuvoje, Švedijoje, Airijoje, Kinijos LR, Izraelyje, Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Turkijoje.

Alumnų susitikimas – tai vienas iš OC vykdomos aktyvios partnerystės su alumnais ir darbdaviais programos renginių. 2015 metų gegužę planuojama organizuoti pirmąjį Alumnų forumą, kuriame OC absolventai ir organizacijos, kuriose jie dirba, pristatys karjeros galimybes Azijos studijų studentams, diskutuos orientalistų įgijamų kompetencijų poreikio darbo rinkoje temomis.

VU Orientalistikos centre nuo 2000 metų vykdoma Azijos studijų bakalauro programa su arabistikos, indologijos, iranistikos, japonologijos, sinologijos ir turkologijos specializacijomis, o nuo 2006 metų – Šiuolaikinių Azijos studijų magistrantūros programa. Iki šiol Orientalistikos centre studijas baigė 6 bakalauro ir 4 magistro studentų laidos, iš viso 198 abiejų studijų pakopų absolventai.