Prof. A. Beinoriaus tezės rinkimams į Vilniaus universiteto tarybą

audrius-beinorius-51360db685f41

Nacionalinė lyderystė ir vaidmuo – puoselėti universiteto autonomiją formuojant ir ugdant pilietiškai sąmoningas, pasauliui atviras, atsakingas ir patriotiškas Lietuvos ateities kartas.

Tarptautiškumas – stiprinti bendrą VU humanitarų indėlį mokslinių tyrimų ir studijų srityse, didinant tarptautinį universiteto prestižą, statusą ir įvaizdį sudėtingose nūdienos socialinėse, demografinėse, studijų masifikacijos ir mokslo konkurencijos sąlygose.

Universiteto valdymas ir turtas – efektyvinti organizacinį ir administracinį universiteto valdymą; vykdyti turto, resursų, infrastruktūros ir biudžeto panaudos kontrolę, įgyvendinant strateginius VU siekius bei tikslus.

Darbuotojų motyvacija ir darbo sąlygos – intelektiniai ištekliai, mokslininkų žinios bei kompetencijos yra universiteto gyvavimo ir klestėjimo pamatas, todėl darbuotojų veiklos motyvacija, darbo ir mobilumo sąlygos, žmogiškųjų santykių atmosfera turėtų tapti VU Tarybos veiklos prioritetais.

Tarpdalykiškumas – įveikti uždarą padalinių parapijiškumą, optimizuoti vidinę VU struktūrą, glaudinti tarpfakultetinę sąveiką plėtojant tarpdisciplinines ir daugiadisciplinines studijas bei tyrimus.

VU sąveika su visuomene – skatinti bendras veikas su verslo ir viešojo sektoriaus partneriais, pritraukiant investicijas; jautriau orientuotis ir į visuomenės poreikius, viešai reflektuojant kultūrinus, socialinius procesus šalyje bei pasaulyje ir juos formuojant.