Bangladešo delegacijos vizitas

banglad

Spalio 31 d. Vilniaus universitete lankėsi Bangladešo Liaudies Respublikos diplomatų delegacija, kurią sudarė ambasados Maskvoje patarėjas politikos klausimais p. Md Iqbal Hussain Khan ir patarėjas švietimo klausimais p. Andrio Drong. Svečius priėmė l.e. pareigas Vilniaus universiteto rektorius prof. Jūras Banys. Pokalbio metu buvo aptartos akademinio bendradarbiavimo tarp Vilniaus universiteto ir Bangladešo aukštųjų mokyklų perspektyvos, pasidalinta nuomonėmis apie mokslo ir studijų sritis, kuriose galėtų būti plėtojamas mokslinis bendradarbiavimas ir studentų mainai.

Po susitikimo rektorate svečiai apsilankė VUB Orientalistikos skaitykloje ir Šv. Jonų bažnyčioje. Susitikimo su Orientalistikos centro direktoriumi doc. Valdu Jaskūnu ir profesoriumi Audriumi Beinoriumi metu, daugiausia tartasi dėl galimybių Orientalistikos centro studentams vykti dalinių Bengalų kalbos ir kultūros studijų į Bangladešo universitetus, atlikti profesinę praktiką organizacijose, plėtojančiose dvišalius verslo ir kultūrinius ryšius.