Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centras

2011 m. savo veiklą pradėjęs Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centras yra Vilniaus universiteto Orientalistikos centro padalinys. Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centras renka ir skleidžia informaciją apie šiuolaikinių Afganistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Turkmėnistano ir Uzbekistano valstybių visuomenes bei kultūras.

Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centras

•  prisideda prie akademinio bendradarbiavimo, su regiono šalimis, santykių plėtojimo;
•  kaupia informaciją (knygas, žurnalus, dokumentus) reikalingą mokymui bei akademiniams regiono šalių tyrinėjimams;
•  organizuoja kultūrinius ir akademinius renginius;
•  teikia ekspertines ir konsultacines paslaugas mokslo bei verslo atstovams;
•  siekia, kad mokslo ir tyrimų lygis tenkintų valstybės, visuomenės bei studijuojančiųjų poreikius.

Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centro globėjai

Arūnas Martinkevičius – SBA koncerno prezidentas;
Eligijus Survila – Eligita grupės prezidentas;
Rokas Bernotas – Lietuvos Respublikos ambasadorius Kazachstano Respublikai, Kirgizijos Respublikai ir Tadžikistano Respublikai;
Vygaudas Ušackas – Europos Sąjungos specialusis atstovas Afganistane ir ES atstovybės vadovas.

Šiuolaikinės Vidurio Azijos studijų centro koordinatorius Fabio Belafatti
Tel. (8 5) 268 71 62, mob. 8 607 68486